INFO / MISJA / O NAS

Aktualizacja strony w toku..

SNOW NATION
to szkoła sportów zimowych i wodnych dla wymagających

Przekazujemy umiejętności i wiedzę w oryginalny sposób, stosując autorską metodykę nauczenia. Udowadniamy, że narty, snowboard, windsurfing i kitesurfing są dla każdego. SNOW NATION to także organizator turystyki wpisany do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz licencjonowany organizator wypoczynku dzieci i młodzieży ewidencjonowany w Kuratorium Oświaty.


Stawiamy na niepowtarzalną atmosferę naszych przedsięwzięć
wprowadzamy nowatorskie elementy szkolenia, oryginalne formy spędzania czasu wolnego nastawione na aktywność ruchową (snowkite’a, frisbee on ice, rakiety śnieżne, longboardy, rolki itp.) – kreujemy niezapomniany klimat.


Nasz team
to przede wszystkim absolwenci i doktoranci AWF Wrocław, a także różni specjaliści w swoich dziedzinach – muzycznych, fotograficznych i filmowych.


Dominika Derżecka-Szczepańska
Instruktor narciarstwa PZN i MENiS, instruktor snowboardu PZS, instruktor kitesurfingu IKO, instruktor windsurfingu NENiS. Uczestniczka zawodów sportowych, konferencji naukowych i organizatorka imprez zimowych (mi. WrocLoveSnow). Licencjonowany opiekun dzieci i młodzieży. Założycielka „Kites’n’Girls” – idei promującej sporty ekstremalne wśród kobiet.
Na co dzień mama snowboardzistki i przyszłego freeskiingowca ;)


Kamil Kornacki
Absolwent AWF Wrocław, instruktor snowboardu, trener II klasy tenisa ziemnego, członek międzynarodowej organizacji trenerskiej PTR ze stopniem professional. Od 10 lat prowadzi szkołę Tennis Nation. Licencjonowany kierownik obozów sportowych. Świetny metodyk. Nauczy cię jeździć na snowboardzie nieważne czy masz 5 czy 75 lat. Tata dwójki maluchów!


Sebastian Imbierowicz 600 VOLT
kultowa postać polskiego hip-hopu. Jeden z pionierów tego gatunku muzycznego w Polsce. DJ i producent muzyczny. Na naszych wyjazdach prowadzi niezapomniane imprezy klubowe i plenerowe. Polecamy:


Wojtek GNIAZDO Pawlusiak
Zawodnik snowboardowy Red Bull, Nobile Snowboards, Nixon, Anon Optics, Sony. Syn znakomitego przed laty skoczka, dwukrotnego olimpijczyka, Tadeusza Pawlusiaka. Po wielu latach trenowania skoków narciarskich w klubie Sokół Szczyrk postanowił skupić się na trenowaniu jazdy na snowboardzie. Zwycięzca wielu zawodów freestyle!


Jakub Qba Świnicki
Absolwent AWF Wrocaw . Instruktor narciarstwa PZN, Snowboardu PZS, Kitesurfingu IKO, pływania, Ratownik WOPR . Od lat związany z promowaniem sportów zimowych i kitesurfingu – założyciel jednego z pierwszych sklepów snowboardowych we Wrocławiu i szkoły kitesurfingu na Płw. Helskim. Uczestnik zawodów sportowych, konferencji naukowych, targów ISPO, organizator imprez zimowych. Licencjonowany kierownik obozów sportowych, a także opiekun dzieci i młodzieży. Pod jego okiem trenował niejeden młody zawodnik snowboardowy i kitesurfingowy!


Agata Gacia Szołtysek
Wychowana w branży rekreacyjno-sportowej, nie ma dyscypliny, której nie uprawia. Uwielbia adrenalinę, co sprawia, że jej zajęcia niezależnie od wieku kursantów, zawsze są ekstremalnie zakręcone. W zimie instruktorka narciarstwa i snowboardu, prowadzi wycieczki skitourowe oraz rowerowe na fatbike'ach. Jej nietypową zajawką jest jeżdżenie ratrakiem, posiada uprawnienia operatora ratraku! W sezonie letnim szkoli na windsurfingu, wakeboardzie, prowadzi interdyscyplinarne obozy dla dzieci i młodzieży. Między sezonami bawi się w niezależną artystkę, śpiewając szeroko gatunkowy repertuar, gościnnie z różnymi muzykami.


Marcin Pośpiech
Najbardziej utytułowany w historii polskiego freeskiing'u, zawodnik specjalizujący się w jibbing'u. Wielokrotnie zajmował wysokie lokaty w międzynarodowych zawodach na poręczach. Były to między innymi 2-gie miejsce w Breaver Creak Colorado, 4-te w Londynie oraz awans do finałowej 8-semki w największych europejskich zawodach tego typu - Jib Da House w Kaprun (Austria). W Polsce od początku kariery dominuje na wszystkich zawodach tego typu mając monopol na 1-wsze miejsce w każdych z kilkudziesięciu imprez, w jakich miał okazje startować. Marcin czuj się najlepiej w mieście. Aktualnie jeździ dla Majesty skis oraz Gopro.


Dj QUBE Kuba Krynicki
Zapewnia najlepszą oprawę muzyczną podczas naszych wyjazdów! Dj i party rocker z Wrocławia. Gra wszystko co oscyluje wokół muzyki House – od hardcore’owych Fidgetów, przez oldschool’owy Speed Garage po Baltimore Club Music, dodając do tego baile – funkowe wokale, piano staby, trąbki, gunshoty i potężny bass, mamy świetną taneczną mieszankę parkietową! Najczęściej można go posłuć we Wrocławiu!
Portfolio:


Maciej ZIEMNIAK Zieniuk
Najlepszy "wujek" na świecie. Nasze najmłodsze szkraby wręcz uwielbiają wesołe rozgrzewki, super zabawy na stoku i energię, którą ich poraża. Instruktor narciarstwa, snowboardu, a latem także kitesurfingu. Prywatnie utalentowany stolarz i saksofonista!


Kamila KAMA Najdzion
Ekspertka jazdy technicznej i sportowej na nartach. Instruktorka narciarstwa i windsurfingu. Niezastąpiony kompan każdego wyjazdu. W rodzinie SnowNation od wielu lat - zaczynała jako uczestnik obozów młodzieżowych. :)


Marcin PEFKA Pławnicki
Niezastąpiony film-maker. Nagrywa i skleja niezapomniane produkcje z naszych wyjazdów. Zdeklarowany snowboardzista, doskonale jeżdżący w snowparku.:)


Bartek GóRAL Duraj
pochodzący z Beskidów, wieloletni instruktor Narciarstwa, instruktor kitesurfingu. Jego pasja do sportu w połączeniu z niepohamowanym entuzjazmem życiowym, powoduje że Bartek jest dynamitem na stoku! Najlepszy „wujcio wariatuńcio”, uwielbiany przez naszych najmłodszych adeptów narciarstwa, którzy jeszcze długo po wyjeździe wspominają szalone dni spędzone na stoku!


Mariusz Wójt
Licencjonowany instruktor SITS, wspierany przez Salomon Snowboards Polska. Założyciel VHS - Village Head Snowboard pod patronatem SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu). Mariusz posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu najmłodszych snowboardzistów jak i tych trochę starszych. Prowadzi treningi freestylowe na każdym poziomie, zaczynając od podstaw na trampolinach, a kończąc w parku na railach. Prywatnie - Deska to jego życie... Nie rozstaje się z nią przez cały rok. Ponadto propaguje i zgorzale uprawia jazdę na deskorolce, longboardzie, kitesurfing, wakeboarding, surfing i skimboard (V-ce mistrz Europy).

NEWSLETTER
PARTNERZY
Copyright © 2019 Snow Nation ski camp