INFO / MISJA / O NAS

SNOW NATION
to szkoła sportów zimowych i wodnych dla wymagających

Przekazujemy umiejętności i wiedzę w oryginalny sposób, stosując autorską metodykę nauczenia. Udowadniamy, że narty, snowboard, windsurfing i kitesurfing są dla każdego. SNOW NATION to także organizator turystyki wpisany do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz licencjonowany organizator wypoczynku dzieci i młodzieży ewidencjonowany w Kuratorium Oświaty.


Stawiamy na niepowtarzalną atmosferę naszych przedsięwzięć
wprowadzamy nowatorskie elementy szkolenia, oryginalne formy spędzania czasu wolnego nastawione na aktywność ruchową (snowkite’a, frisbee on ice, rakiety śnieżne, longboardy, rolki itp.) – kreujemy niezapomniany klimat.


Nasz team
to przede wszystkim absolwenci i doktoranci AWF Wrocław, a także różni specjaliści w swoich dziedzinach – muzycznych, fotograficznych i filmowych.


Dominika DOMINO Derżecka
Instruktor narciarstwa PZN i MENiS, instruktor snowboardu PZS, instruktor kitesurfingu IKO, instruktor windsurfingu NENiS. Uczestniczka zawodów sportowych, konferencji naukowych i organizatorka imprez zimowych (mi. WrocLoveSnow). Licencjonowany opiekun dzieci i młodzieży. Założycielka „Kites’n’Girls” – idei promującej sporty ekstremalne wśród kobiet.
Na co dzień mama snowboardzistki i przyszłego freeskiingowca ;)


Kamil Kornacki
Absolwent AWF Wrocław, instruktor snowboardu, trener II klasy tenisa ziemnego, członek międzynarodowej organizacji trenerskiej PTR ze stopniem professional. Od 10 lat prowadzi szkołę Tennis Nation. Licencjonowany kierownik obozów sportowych. Świetny metodyk. Nauczy cię jeździć na snowboardzie nieważne czy masz 5 czy 75 lat. Tata dwójki maluchów!


Sebastian Imbierowicz 600 VOLT
kultowa postać polskiego hip-hopu. Jeden z pionierów tego gatunku muzycznego w Polsce. DJ i producent muzyczny. Na naszych wyjazdach prowadzi niezapomniane imprezy klubowe i plenerowe. Polecamy: www.facebook.com/v6label


Wojtek GNIAZDO Pawlusiak
Zawodnik snowboardowy Red Bull, Nobile Snowboards, Nixon, Anon Optics, Sony. Syn znakomitego przed laty skoczka, dwukrotnego olimpijczyka, Tadeusza Pawlusiaka. Po wielu latach trenowania skoków narciarskich w klubie Sokół Szczyrk postanowił skupić się na trenowaniu jazdy na snowboardzie. Zwycięzca wielu zawodów freestyle!
Fun Page

Jakub Qba Świnicki
Absolwent AWF Wrocaw . Instruktor narciarstwa PZN, Snowboardu PZS, Kitesurfingu IKO, pływania, Ratownik WOPR . Od lat związany z promowaniem sportów zimowych i kitesurfingu – założyciel jednego z pierwszych sklepów snowboardowych we Wrocławiu i szkoły kitesurfingu na Płw. Helskim. Uczestnik zawodów sportowych, konferencji naukowych, targów ISPO, organizator imprez zimowych. Licencjonowany kierownik obozów sportowych, a także opiekun dzieci i młodzieży. Pod jego okiem trenował niejeden młody zawodnik snowboardowy i kitesurfingowy!

Bartek Górczyk
14 lat na rolkach i 7 na snowboardzie. Zawsze związany z tematyką sportów ekstremalnych. Wielokrotny uczestnik zawodów z licznymi osiągnięciami (m.in. 3 miejsce AM Baltic Games, czy 1 w kategorii jibbing na SlopeStyle Session CzG). Instruktor jazdy na rolkach i snowboardzie, licencjonowany opiekun dzieci i młodzieży. Wspierany na rolkach przez Hedonskate, Prime, Sisiloco. Na desce: Raven, Steeze, LSA. W tym sezonie podczas wyjazdów oprócz jazdy na snowboardzie, nauczać będzie jazdy freestylowej na rolkach! tą najlepszą.

Bartosz Lelito
Jeden z pionierów freeskiingu w Polsce. Chętnie udzieli cennych porad każdemu, kto będzie chciał poczuć smak wolności, jaką daje ta wyjatkowa dyscyplina! Wielokrotny uczestnik PFO (miedzy innymi 1 miejsce w konkurencji raile) i innych zawodów. Niezwykle pozytywna postać, która sprawi, że każda dniówka spędzona w snowparku bedzie

Dj QUBE Kuba Krynicki
Zapewnia najlepszą oprawę muzyczną podczas naszych wyjazdów! Dj i party rocker z Wrocławia. Gra wszystko co oscyluje wokół muzyki House – od hardcore’owych Fidgetów, przez oldschool’owy Speed Garage po Baltimore Club Music, dodając do tego baile – funkowe wokale, piano staby, trąbki, gunshoty i potężny bass, mamy świetną taneczną mieszankę parkietową! Najczęściej można go posłuć we Wrocławiu!
Portfolio: www.myspace.com/qube71

Maciej ZIEMNIAK Zieniuk
Najlepszy "wujek" na świecie. Nasze najmłodsze szkraby wręcz uwielbiają wesołe rozgrzewki, super zabawy na stoku i energię, którą ich poraża. Instruktor narciarstwa, snowboardu, a latem także kitesurfingu. Prywatnie utalentowany stolarz i saksofonista!

Kamila KAMA Najdzion
Ekspertka jazdy technicznej i sportowej na nartach. Instruktorka narciarstwa i windsurfingu. Niezastąpiony kompan każdego wyjazdu. W rodzinie SnowNation od wielu lat - zaczynała jako uczestnik obozów młodzieżowych. :)

Marcin PEFKA Pławnicki
Niezastąpiony film-maker. Nagrywa i skleja niezapomniane produkcje z naszych wyjazdów. Zdeklarowany snowboardzista, doskonale jeżdżący w snowparku.:)

NEWSLETTER
PARTNERZY
Copyright © 2010 Snow Nation
Wrocław, Warszawa – zimowisko, ski camp dla wszystkich
coded by woopem